Kullanıcı Yorumları

Saha satışın tüm departmanlarla olan bağlantısını güçlendiren MobilRut’a teşekkür ederiz. Sahada hızlı bir şekilde alınan ödemeler ya da yapılan tahsilatlar, merkezden de anlık olarak görüntülenebiliyor. MobilRut sayesinde muhasebe ve finans departmanındaki tüm işleri kolay bir şekilde kontrol altına alarak odak noktamızı tamamen müşterilerimize çevirebildik.

Saha SAtış Programı
Köytad Tavukçuluk

Çayçiftlik bünyesinde çok sayıda plasiyer hizmet veriyor. Geniş bir dağıtım alanına sahip olduğumuz için plasiyerlerimizi kontrol etmek epey güç oluyordu. Plasiyerlerimizi haritadan canlı olarak takip edebilmek ve plasiyerlerimizden anlık olarak bilgi alabilmek için MobilRut’u tercih ettik. Artık plasiyerlerimizi dilediğimiz gibi görüntüleyebiliyor ve anlık bilgi alabiliyoruz.

Saha SAtış Programı
Çay Çiftlik Süt Ürünleri

Ürün yelpazemiz geniş olduğu için müşteri ziyaretlerimizde bu ürünleri müşterilerimize tek tek gösterebilmek epey yorucu oluyordu. Bu da potansiyel müşterinin satın alma ihtimalini düşüren bir faktördü. MobilRut resimli katalog özelliği ile birlikte müşterilerimize sahadayken de ürünlerimizi resimleri ile gösterebiliyoruz. MobilRut ile satışlarımızda hızlı bir artış oldu.

Saha SAtış Programı
Sami Kozmetik

Bir yazılım aldığımız zaman, bu yazılımla ilgili yaşadığımız bir sorunda destek alıp alamayacağımız bizim için son derece önemliydi. MobilRut, bizlere sadece saha satış programı sunmakla kalmayıp, en ufak bir sorun yaşadığımızda bile bizlere güler yüzlü, anında geri dönüş yapan ve hızlı çözümler üreten hizmet veren bir destek hizmeti de sundu.

Saha SAtış Programı
Sanro Gsm

Baniddo olarak ürünlerimizi çok sayıda müşteriye ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bazı müşterilerimizi ziyaret ederken internet bağlantısında sorun yaşayabiliyorduk. Bu zamanlarda yaşanan kopuklukları ise MobilRut sayesinde ortadan kaldırdık. MobilRut offline çalışma özelliği ile hiçbir kopukluk yaşamadan müşteri ziyaretlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Saha SAtış Programı
Baniddo Dondurma

Çok yoğun bir iş tempomuz olduğu için kullandığımız tüm çözümlerin hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olması bizim için oldukça önemli bir kriterdi. Saha satış programı arayışı içerisindeyken de MobilRut ile tanıştık. MobilRut, sade ve basit bir arayüze sahip olduğu için sahadaki tüm plasiyerlerimiz sorunsuz bir şekilde işlemlerini yapabiliyor.

Saha SAtış Programı
Sim Tavukçuluk