Saha Satış Programı

Kolay Kullanım
Sade ve Kolay Kullanım

MobilRut, sizlere kullanıcı dostu bir arayüz ve sade bir tasarım sunar. Fatura kesme, tahsilat alma ya da ödeme yapma gibi önemli işlemleri birkaç dakika içerisinde başarılı bir şekilde sisteme kaydedebilirsiniz. Böylelikle kalan zamanınızı sahada çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Detaylar
Esnek ve Parametrik Yapı

Her bir plasiyere farklı bir parametre atamak ve böylelikle sistematik bir iş planı yapabilmek, saha satışı yapan firmalar için oldukça önemlidir. MobilRut sayesinde plasiyerlerinizin tüm iş planlarını birbirinden farklı parametreler kullanarak oluşturabilirsiniz.

Detaylar
Bulut Tabanlı Çalışma

MobilRut, verilerinizi hiçbir fiziksel sunucu veya bilgisayar kullanmadan bulut tabanlı bir ortamda saklar. MobilRut, ekstra bir sunucu ya da yüksek donanımlı bir bilgisayar ihtiyacı gerektirmeyen ve teknolojinin tüm gelişmelerini sistemine entegre eden bir yazılımdır.

Detaylar
Güvenli Alt Yapı Hizmeti

MobilRut, verilerinizin saklanması ve işlemlerinizin güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için sizlere dünya standartlarında bir alt yapı hizmeti sunuyor. Bu özelliği ile verilerinizde hiçbir kayıp veya güvenlik sorunu oluşmazken, işlemlerinizdeki hızınız ve performansınız asla kesilmez.

Detaylar
Online Çalışabilme

MobilRut, internet bağlantısına sahip olan her yerde çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle plasiyerlerinizin sahadaki işlemlerinde hiçbir aksama olmaz. Plasiyerlerinizin sahada geçirdikleri vakitleri anlık olarak denetleyebilme şansına sahip olursunuz.

Detaylar
Offline Çalışabilme

İnternetin çekmediği yerlerde de saha satış hizmeti veriyor olabilirsiniz. Artık bu bölgelerde endişelenmenize gerek yok. MobilRut offline çalışabilme özelliğiyle, plasiyerleriniz internetin olmadığı yerlerde işlemlerini yapabilir, verilerini sisteme hızlı bir şekilde kaydedebilir.

Detaylar
Kullanıcı Yetkilendirme

Saha satışta her bir veri oldukça önemlidir. Gelişmiş kullanıcı yetkilendirme özelliği sayesinde, hangi personelinizin hangi verileri görmesini kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Böylelikle hiçbir personeliniz yetkisinin dışında bir veri göremez veya veriler üzerinde herhangi bir işlem yapamaz.

Detaylar
Güncelleme ve Yedekleme

MobilRut, sürekli güncellenen ve gelişen bir yazılımdır. Yapılan tüm güncellemeler başarılı bir şekilde sisteminize entegre edilirken, sistemde yer alan tüm verileriniz de düzenli olarak yedeklenir. Hiçbir veri kaybınız olmazken, işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Detaylar
GPS Uydu Konum Bilgisi

Sahadaki plasiyerlerin konum bilgisini anlık olarak görüntüleyebilir ve müşteriler ile geçirilen zamanları analiz edebilirsiniz. GPS uydu konum bilgisi, plasiyer ile merkez ofis arasındaki köprüyü kurmada ve plasiyerleri gerçek zamanlı olarak kontrol etmede oldukça etkilidir.

Detaylar
Harita ile Konum Bazlı İşlem

Plasiyerin gerçekten müşterinizi ziyaret edip etmediğinden emin olmak isterdiniz değil mi? MobilRut ile bu çok kolay. Carinizin konumunu belirleyerek plasiyerinize bu konum dışında cari ile ilgili işlem yapamama özelliğini tanımlayabilir, işlerin aksamasını önleyebilirsiniz.

Detaylar
Harita ile Yol Tarifi

Cari adresini bulamamak, saha satıştaki en büyük sorunlardan biridir. MobilRut, harita ile yol tarifi özelliği bu sorunu ortadan kaldırıyor. Sistemde konumu kayıtlı olan bir carinin adresinin dakikalar içerisinde bulunmasını ve ziyaretin zaman kaybetmeden gerçekleşmesini sağlar.

Detaylar
Plasiyer Bazlı Rota Oluşturma

MobilRut tarafından sunulan plasiyer bazlı rota oluşturma özelliği ile her bir plasiyeriniz için belirli bir rota oluşturabilir ve iş akışınızı bu rotalar doğrultusunda planlayabilirsiniz. Oluşturulan bu planları, gün sonunda çok daha kolay ve düzenli bir şekilde takip edilebilir.

Detaylar
Çoklu Dil Desteği

MobilRut, başka dilde hizmet veren işletmeler için de çalışmalarını sürdürüyor. Sistem, birbirinden farklı yabancı dile başarıyla çevrilmiş ve eksiksiz bir şekilde entegre edilmiştir. MobilRut, bu özelliği ile de dünya standartlarında bir saha satış programı imkanı sunuyor.

Detaylar
Malzeme Fotoğraf Desteği

Müşteri ziyaretlerinde bir ürün sunumu yaparken, ilgili ürünü fotoğrafları ile göstermek sizce de çok etkili değil midir? MobilRut malzeme fotoğraf desteği sayesinde, sahadayken ürünlerin fotoğraflarını gösterebilir ve ziyaretlerinizi çok daha kolay bir şekilde satışa çevirebilirsiniz.

Detaylar
Cari Risk Yönetimi

Sistemde kayıtlı olan carileriniz için bir risk limiti oluşturabilirsiniz. Yaptığınız işlemler, belirlenen risk limitine yaklaştığında uyarı alabilir ve işlemlerinize bu uyarı doğrultusunda bir yön verebilirsiniz. Bu sayede ileride oluşması muhtemel tüm risklerin önüne geçebilirsiniz.

Detaylar
Gelişmiş Kampanya Desteği

MobilRut ile dilediğiniz tüm ayrıcalıkları içeren birbirinden farklı kampanya hazırlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz tüm bu kampanyalar, saha satış personeli tarafından sahadayken de anında uygulanabilir. Böylelikle sahada da müşterilerinizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilirsiniz!

Detaylar
Barkod Desteği

MobilRut’u el terminali, cep telefonu ya da tablete indirip, bu cihazların barkod okuyucuları veya kameralarını kullanarak barkod okuma işlemini yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha konforlu bir iş süreci gerçekleşirken, sahadaki zaman kaybını da minimuma indirebilirsiniz.

Detaylar
Çoklu Para Birimi ile Çalışabilme

MobilRut saha satış yazılımını kullanabilmek için sadece Türk Lirası kullanmanız şart değil. MobilRut, çoklu para birimi özelliği ile çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede farklı para birimleri desteği ile dövizli tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Detaylar
Sesli Komut Desteği

MobilRut sesli komut desteği sayesinde, uygulama içerisinde müşterinizi, ürünlerinizi ya da bu gibi bilgileri sesli komut vererek arayabilirsiniz. Uygulama içerisindeki geçişlerde size zaman kazandırırken, kalan zamanınızı müşterilerinize daha kaliteli hizmet vermek için ayırabilirsiniz.

Detaylar
Çıktıların Anlık Paylaşımı

Kestiğiniz tüm faturaları, aldığınız sipariş ya da ödemeleri veya yaptığınız tahsilatları, sahadayken anında müşterilerinize gönderebilirsiniz. Üstelik bunun için kâğıt çıktı almanıza gerek. MobilRut ile gerekli belgeleri farklı kanallar aracılığı PDF halinde iletme imkânına sahipsiniz.

Detaylar
Masraf Takibi

Saha satış programı ile personellerinizin günlük saha operasyonlarında yaptığı tüm masrafları kontrol altına alın. Saha giderlerinizi anında raporlayın. Masraf girerek yaptığınız satışlarda net karlılık analizleri alın.

Detaylar
E-Fatura

Mobilrut ile tüm e-fatura süreçlerinizin tamamını kontrol altında. Kolay kullanımı ve ekonomik fiyatları ile sahadan e-faturalarınızı yönetin. Bluetooth destekli termal yazıcılar ile e-fatura çıktılarınızı anında teslim edin.

Detaylar
E-Arşiv Fatura

E-Arşiv Fatura işlemlerinizi sahada hızlı ve kolay bir şekilde yapın. Çıktılarınızı sahadan anında çıkartın ve müşterinize teslim edin zamandan tasarruf edin. Ücretsiz entegrasyon ve destek ile sorunlarınzı anında çözün.

Detaylar
E-İrsaliye

Mobilrut ile E-İrsaliye süreçlerinizi kolayca yönetin. Mobil cihazınızdan hemen e-irsaliyenizi oluşturun zamandan tasarruf edin. Destek ekliplerimiz ile firmanıza özel e-irsaliye şablonlarınızı oluşturun.

Detaylar
Teklif Takibi

Teklif Modülü, işletmelerin müşterilere teklifler sunmalarını kolaylaştıran bir çözümdür. Bu modül, ürün veya hizmet fiyatlandırmasıyla ilgili, ihtiyaca göre özelleştirilebilen ve ticari süreçlerde etkili bir şekilde kullanılabilir.

Detaylar
Bayi Sipariş Modülü

İşletmelerin bayileri ile olan sipariş süreçlerini kolaylaştıran bir yazılım çözümüdür. Bu modül, bayilerin ürünleri hızlı ve etkili bir şekilde sipariş etmelerini sağlar, stok durumlarına anında erişim sunar ve sipariş takibini kolaylaştırır.

Detaylar
Stok Takip Programı

Stok Takip Programı, işletmelere zaman tasarrufu sağlarken, doğru envanter bilgileriyle operasyonel süreçleri optimize etmelerine yardımcı olarak verimliliği artırır ve müşteri memnuniyetini güçlendirir.

Detaylar
Kolay Kullanım
Toplu Fiyat Güncelleme

Toplu fiyat güncelleme özelliği ile işletmelerin geniş ürün yelpazelerindeki fiyatları hızlı ve etkin bir şekilde güncelleyerek, fiyatlandırma stratejilerini yönetmenize ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanır.

Detaylar

Ücretsiz Deneyin !

Herhangi bir kredi kartı bilgisi vermeden 14 gün boyunca tüm özellikleri ücresiz olarak deneyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Mobilrut Saha Satış prgramı kullanıcıları anlatıyor...